Centrum Rehabilitacji Gawłowska – dobry fizjoterapeuta Wrocław

Centrum Rehabilitacji Gawłowska – dobry fizjoterapeuta Wrocław
Kategoria:
Info:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska jest ośrodkiem, który zapewnia osobom z różnorodnymi powikłaniami powypadkowymi czy pooperacyjnymi, skuteczną i szybką rehabilitację. Kluczem sukcesu oferty centrum jest profesjonalna diagnoza, dzięki której analizowany jest każdy przypadek uszkodzenia czy urazu, a następnie ustala się do niego ścieżkę optymalnej rehabilitacji i fizjoterapii.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów pracujących w ośrodku jest w swej pracy wspierana nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, dzięki które manualne wartości terapii przyspieszane są z pomocą innowacji technologicznych. Na miejscu zatrudnieni są wyłącznie specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy w swojej pracy mieli i mają do czynienia z wieloma trudnymi przypadkami, które z powodzenie rehabilitują, przywracając do maksymalnej możliwej formy.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

W Centrum Rehabilitacji Gawłowska leczy się schorzenia kręgosłupa i jego urazy, uszkodzenia barków i stawów, kontuzje sportowe i komunikacyjne oraz powikłania pooperacyjne.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon:
663025800
Miejsce:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
NIP:
8981153108
Regon:
363264255
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – dobry fizjoterapeuta Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – dobry fizjoterapeuta Wrocław