Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Gabinet Psychologiczny Proterapeutica
Kategoria
Info

Jeśli szukacie Państwo pomocy w sytuacji, kiedy zaczynacie się borykać z zaburzeniami lękowymi, stanami depresyjnymi, czy też przeżywacie trudny okres w swoim związku małżeńskim lub partnerskim to z pewnością w takim miejscu jak Poradnia Psychologiczna Proterapeutica ją otrzymacie.

Psycholog Agnieszka Nowak - poradnia Proterapeutica Wrocław

Jest to placówka zdrowia znajdująca się we Wrocławiu przy ulicy Pochyłej 21/1A, a w jej szeregach znajdziecie doskonałych fachowców. Są to specjaliści z dziedziny psychologii, logopedii czy też seksuologii. W poradni prowadzone jest leczenie mające przynieść ulgę w sytuacji, kiedy Państwa bolączką są już wymienione powyżej stany lękowe i depresyjne oraz problemy w związku, ale także wtedy kiedy występują trudności w tak ważnym obszarze jak życie seksualne.

Psycholog Zuzanna Alwin - poradnia Proterapeutica Wrocław

Należą do nich zaburzenia erekcji lub też bezpłodność. Otrzymacie tutaj też wsparcie w przypadku innego rodzaju zaburzeń, takich jak chociażby problemy z właściwym odżywianiem lub snem. W celu uzyskania dodatkowych informacji jest dostępny całodobowo przez 7 dni w tygodniu telefon o numerze 793 596 171 lub strona internetowa poradni.

Telefon
663875291
Miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP
8961399071
Regon
362700702
  • Gabinet Psychologiczny Proterapeutica
  • Gabinet Psychologiczny Proterapeutica