Hotel Górski Raj w Gorcach

Hotel Górski Raj w Gorcach
Kategoria
Info

Hotel Górski Raj znajduje się w pobliżu Gorczańskiego Parku Narodowego. Jego otoczenie zachwyca wspaniałymi widokami, czystym powietrzem i możliwością odpoczynku w towarzystwie gór i lasów. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Jako hotel w górach z basenem sam w sobie stanowi atrakcję i zapewnia możliwość ciekawego spędzania czasu już po zejściu z górskich szlaków pieszych, rowerowych czy narciarskich.

Obiekt wyróżnia się jakością obsługi, doskonałym standardem oferowanych pokoi, ale i restauracją z pysznymi daniami. Jest to nie tylko hotel w górach z basenem, ale i z pełnym zapleczem wellness. Jako spa w górach zapewnia dostęp również do usług masażu i do siłowni. Na miejscu znajduje się także wypożyczalnia sprzętów.

Hotel Górski Raj to miejsce szczególnie dbające o rodziny z dziećmi. W pokojach znajdują się specjalne łóżeczka, ale też wanienki, podesty łazienkowe, maty antypoślizgowe czy podgrzewacze do butelek. W recepcji można otrzymać dane teleadresowe najbliższych przychodni i aptek. To idealne miejsce na urlop!

Telefon
183318011
Miejsce
Poręba Wielka 765 / Koninki 34-735 Niedźwiedź
NIP
7371972706
Regon
120274919