Modern Hostel

Modern Hostel
Kategoria
Info

Wrocław, stolica Dolnego Śląska przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem turystów z całego świata. Mini sieć hosteli Modern Hostel będzie znakomitą odpowiedzią na pytania o tanie noclegi we Wrocławiu. Każdy hostel to inny styl i inny pomysł na przyjęcie gości. Modern Hostel to pięć hosteli w centrum miasta, które wśród konkurencji wyróżniają się designem, ponadprzeciętną estetyką i lokalizacją.

Modern Hostel S to trzy pokoje nieopodal Rynku Głównego, ulokowane w kamienicy nad Odrą. W Modern Hostel M znajduje się pięć pokoi gotowych na przyjęcie od dwóch do sześciu osób, które zechcą spędzić miły czas w artystycznej dzielnicy Nadodrze. Kolejny hostel - Modern Hostel L znajduje się tuż obok, po drugiej stronie ulicy, w zabytkowej niemieckiej kamienicy. Siedem pokoi zostało urządzonych w bardzo eleganckim stylu, z dużą dbałością o szczegóły. Każdy pokój w ofercie Modern Hostel Wrocław posiada łazienkę z uwagi na dbałość o prywatność gości. Największy hostel w ofercie mini sieci to Modern Hostel XL oferuje piętnaście pokoi (w tym cztery rodzinne) dla osób chcących zamieszkać w pobliżu Dworca Głównego i Sky Tower. Jasne i funkcjonalne pokoje zostały wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty, bez zbędnego przepychu. Dodatkową atrakcją dla gości może być sauna w Modern Hostel L.

Szukając noclegi Wrocław warto zwrócić uwagę na sieć hosteli w dogodnych lokalizacjach, w samym centrum miasta. Wizytówką firmy są piękne, czyste i funkcjonalne pokoje wraz z łazienkami. Sieć tych hosteli może być znakomitą alternatywną dla hoteli i pensjonatów znajdujących się we Wrocławiu ze względu na cenę. Konkurencyjne ceny pokoi sieci Modern Hostel i wysoka jakość oferowanych usług to oferta, której nie można przegapić.

Telefon
669844688
Miejsce
ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
NIP
8951415029
Regon
933024099