Restauracja Maiko Sushi we Wrocławiu

Restauracja Maiko Sushi we Wrocławiu
Kategoria
Info

Japońskie Sushi w Maiko jest w 100 proc. oryginalne, przygotowane według tradycyjnej znanej od wieków receptury. Pierwotna nazwa Maiko pochodzi od uczennicy, która pragnęła zostać Gejszą. Sushi w Maiko jest tak samo wyjątkowe jak miejsce, w którym je przygotowujemy. W naszym sushi znajdują się tylko świeże składniki. Pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców, którzy nigdy nas nie zawiedli.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

W Maiko Sushi jak nigdzie indziej poczujesz prawdziwy smak morskich ryb, azjatyckie dodatki, sosy oraz wytworne owoce morza. Bez tych wszystkich składników stworzenie wyjątkowego tradycyjnego sushi byłoby niemożliwe. W naszym menu jest szeroki wybór japońskich przysmaków, od futomaków, poprzez california roll, maki, uramaki do nigri i oyakomaki. Te i inne potrawy cieszą się zawsze dużą popularnością wśród naszych klientów, spośród których wielu to stali bywalcy Maiko Sushi. Smak i zapach japońskich potraw kusi i przyciąga niejednego.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

W Maiko Sushi nie tylko potrawy, ale i cały wystrój lokalu przypomina Japonię. Ma się wrażenie, że sushi spożywa się nie we Wrocławiu na ul. Zakładowej, ale w Japonii. Udało się nam stworzyć miejsce, które oddaje z japońskiej kultury to, co najlepsze, doskonałe tradycyjne sushi i wystrój, który zaostrza apetyt podczas konsumpcji.

Restauracja Maiko Sushi

Telefon
722770770
Miejsce
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
NIP
8952208189
Regon
384040559
  • Restauracja Maiko Sushi we Wrocławiu
  • Restauracja Maiko Sushi we Wrocławiu