Royal Taxi – taksówki z Wrocławia

Royal Taxi – taksówki z Wrocławia
Kategoria
Info

Firma taksówkarska RoyalTaxi to idealna firma dla każdego co chce szybko i sprawnie poruszać się i przemieszczać po Terenia całego Wrocławia. W naszej ofercie znajdują się najtańsze taksówki we Wrocławiu. Istnieje możliwość zamówienia taksówki zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i również poprzez Internet, a także poprzez bardzo wygodną i intuicyjną aplikację mobilną Taxi Wrocław.

Taksówka z Royal Taxi Wrocław - fot.1

Nasi pracownicy to wyłącznie kierowcy z dużym doświadczeniem, o wysokich kwalifikacjach i znakomicie znający całe miasto Wrocław, dzięki czemu mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że sprawnie i jak najszybciej dotrą Państwo w wyznaczone wcześniej miejsce. Naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo naszej klienteli.

Taksówka z Royal Taxi Wrocław - fot.2

Posiadamy jednolitą flotę białych samochodów z charakterystycznym logiem, co pozwala naszym klientom szybko znaleźć nasze taksówki. Każda z taksówek charakteryzuje się dużą wygodą, gdzie możliwy jest przejazd nawet do 6 osób. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą.

Telefon
530303020
Miejsce
ul. Odkrywców 17 53-212 Wrocław
NIP
8942818992
Regon
020936335
  • Royal Taxi – taksówki z Wrocławia
  • Royal Taxi – taksówki z Wrocławia