Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazwa:
Stokado Sp. z o.o.
Kategoria:
Info:

Firma Stokado specjalizuje się w branży magazynowej, posiada powierzchnie magazynowe w 4 miastach (Bydgoszcz, Legnica, Poznań, Wrocław). Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i profesjonalnych firm wynajmujących magazyny. Oferują szeroką gamę usług self storage dopasowanych do potrzeb klienta. W ich ofercie znajdziemy komórki, schowki wewnętrzne i kontenery.

W zależności od preferencji klienta można wybrać zróżnicowaną powierzchnię, od 1m2 do 25m2 w przypadku magazynów wewnętrznych i 3m2 do 30m2 w magazynach zewnętrznych. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych oraz firm. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi dodatkowe pomocne dla klienta.

Podejmują się usług przewozowych i transportowych, odbiór i wysyłkę przesyłek, materiały ułatwiające magazynowanie. Firma dba o kontrahentów zapewniając im liczne udogodnienia takie jak: stała temperatura i systemy bezpieczeństwa dla magazynów wewnętrznych oraz bezpośredni podjazd dla samochodów, monitoring i stałą ochronę w przypadku magazynów zewnętrznych.

Magazyny samoobsługowe to wygodna forma przechowywania dóbr materialnych, gdy nie mamy wystarczającej przestrzeni na nasze własności self storage wydaję się najlepszym rozwiązaniem. Zaletą tego typu magazynów jest dostępność do nich 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Można przechowywać w nich przedmioty sezonowe które przeszkadzają w pozostałych okresach roku. Stała ochrona magazynów minimalizuję ryzyko w przypadku przechowywania cennych przedmiotów. Na uwagę zasługują również elastyczne warunki najmu, najemca może korzystać z usługi przez kilka dni, mogą to być lata, z łatwością można zrezygnować z świadczeń.

Przedmioty przechowywane są w optymalnych warunkach, nie trzeba się martwić o ich stan np. zimą gdy temperatury są ujemne. Magazyny do wynajęcia są kierowane do szerokiej grupy odbiorców dzięki niewygórowanych cenach względem ilości zalet tej usługi. Magazyny samoobsługowe zyskują popularność i z upływem czasu możemy spodziewać się zwiększenia zapotrzebowania na tego typu rozwiązania.

Telefon:
666030777
Miejsce:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
NIP:
8992745172
Regon:
022172988